ОСОБЛИВОСТІ ВИКОРИСТАННЯ ХМАРНОГО СХОВИЩА DROPBOX ДЛЯ ОБМІНУ ДАНИМИ У РОЗПОДІЛЕНІЙ БАЗІ ДАНИХ 1С:ПІДПРИЄМСТВО
DOI:
https://doi.org/10.26642/tn-2015-1(72)-84-91Ключові слова:
хмарні сховища, хмарні технології, обмін даними, розподілені системи, Dropbox, «1С, Підприємство», передача даних.Анотація
У сучасному світі вкрай важливу роль відіграє зберігання та обмін інформацією між різними підсистемами. Причому, особливі вимоги виникають при територіально розподіленій структурі з потребою у веденні єдиної системи обліку. Розподілені бази даних призначені для створення територіально розподілених систем на основі ідентичних конфігурацій «1С:Підприємства». Існуючі методи перенесення файлів з використанням електронної пошти або FTP-сервера мають суттєві недоліки як з точки зору безпеки, так і технологічного впровадження. З появою хмарних сховищ з’явилася можливість удосконалити та розширити методи обміну даними в розподіленій базі 1С. Одним з найбільш вдалих хмарних сервісів для цього є сервіс Dropbox. Основною перевагою описаного способу обміну є його повна автоматизованість. Використання хмарного сховища та його програм-клієнтів значно пришвидшує процес обміну даними. Особливо це відчутно під час використання повільних, нестійких каналів передачі даних. Компанія-розробник «1С:Підприємства» також надає додатковий програмний інтерфейс для роботи з сервісом Dropbox. Використані в статті дослідження дозволяють більш ефективно впроваджувати хмарні сховища при організації обміну даними в розподілених системах, нівелювати певні недоліки та максимально використовувати їх переваги.
Посилання
Гончаров Д.И. Решение специальных прикладных задач в «1С:Предприятии 8.2» (+CD) / Д.И. Гончаров, Е.Ю. Хрусталева. – СПб. : 1С-Паблишинг, 2012. – 298 с.
Филиппов Е.В. Настольная книга 1С:Эксперта по технологическим вопросам / Е.В. Филиппов. – СПб. : 1С-Паблишинг, 2014. – 247 с.
Ананьєв О. Інформаційні системи і технології в комерційній діяльності : підручник / О.Ананьєв. – Л. : Новий Світ-2000, 2006. – 583 с.
Андрусенко В. Інформаційні системи і технології в економіці : опорний конспект лекцій для студ. екон. спец. очної і заочної форм навч. / В.Андрусенко. – Х. : ХНАУ ім. В.В. Докучаєва, 2008. – 134 с.
Аніловська Г. Інформаційні системи і технології у фінансах : навч. посібник / Г.Аніловьска. – Л. : Вид-во Львів. комерц. акад., 2008. – 327 с.
Бенько М. Інформаційні системи і технології в обліку : навч. посібник / М.Бенько. – К., 2006. – 362 c.
Войтюшенко Н. Інформаційні системи і технології в обліку : навч. посібник / Н.Войтюшенко. – Донецьк : ДонНУЕТ, 2009. – 340 c.
Гордієнко І. Інформаційні системи і технології в менеджменті : навч.-метод. посібник / І.Гордієнко. – 2-ге вид., перероб. і доп. – К. : КНЕУ, 2003. – 259 с.
Зайцев С. Інформаційні системи і технології в економіці та управлінні : навч. посібник / С.Зайцев. – Алчевськ : ДонДТУ, 2007. – 368 с.
Лавров Є. Інформаційні технології обліку на підприємствах : навч. посібник / Є.Лавров. – Суми : Довкілля, 2007. – 121 c.
Маслов В. Інформаційні системи і технології в економіці : навч. посібник / В.Маслов. – К. : Слово, 2003. – 264 с.
Матюха М. Інформаційні системи і технології в обліку : навч. посібник / М.Матюха. – К. : Університет «Україна», 2005. – 305 с.
Електронний ресурс. – Режим доступу : http://uk.wikipedia.org/wiki/Dropbox.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2020 Неля Миколаївна Білодід, Олег Васильович Власенко, Іван Андрійович Оринчак
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
Автор, який подає матеріали до друку, зберігає за собою всі авторські права та надає відповідному виданню право першої публікації, дозволяючи розповсюджувати даний матеріал із зазначенням авторства та джерела первинної публікації, а також погоджується на розміщення її електронної версії на сайті Національної бібліотеки ім. В.І. Вернадського та у відкритому доступі в електронному архіві університету та на сайті журналу.