МАТЕМАТИЧНИЙ ОПИС ВЕЛИКИХ СИСТЕМ ДИСКРЕТНИХ ЕЛЕМЕНТІВ, ОРГАНІЗОВАНИХ В ОБ’ЄМНО-РОЗПОДІЛЕНІ ОБ’ЄКТИ В КОСМОСІ РІВНЯННЯМИ БЕЗПЕРЕРВНОСТІ
DOI:
https://doi.org/10.26642/tn-2005-3(34)-103-109Анотація
У статті запропоновані основи моделювання великих систем дискретних елементів, організованих у вигляді об’ємно-розподілених об’єктів в космосі. Доказана можливість моделювання просторово-швидкісного розподілу елементів об’єкта поза атмосферою за допомогою законів гідродинаміки. Зроблено висновок, що сумарна похибка траєкторного моделювання не перевищує 1,5 %, а це свідчить про те, що математична модель є адекватноюоб’єкту, який описує.##submission.downloads##
Опубліковано
2017-05-29
Як цитувати
Микуляк, Т. Ю., & Пількевич, І. А. (2017). МАТЕМАТИЧНИЙ ОПИС ВЕЛИКИХ СИСТЕМ ДИСКРЕТНИХ ЕЛЕМЕНТІВ, ОРГАНІЗОВАНИХ В ОБ’ЄМНО-РОЗПОДІЛЕНІ ОБ’ЄКТИ В КОСМОСІ РІВНЯННЯМИ БЕЗПЕРЕРВНОСТІ. Вісник ЖДТУ. Серія "Технічні науки", (3(34), 103–109. https://doi.org/10.26642/tn-2005-3(34)-103-109
Номер
Розділ
Інформатика
Ліцензія
Авторське право (c) 2020 Таміла Юріївна Микуляк, Ігор Анатолійович Пількевич

Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
Автор, який подає матеріали до друку, зберігає за собою всі авторські права та надає відповідному виданню право першої публікації, дозволяючи розповсюджувати даний матеріал із зазначенням авторства та джерела первинної публікації, а також погоджується на розміщення її електронної версії на сайті Національної бібліотеки ім. В.І. Вернадського та у відкритому доступі в електронному архіві університету та на сайті журналу.