АПРОКСИМАЦІЯ ТА СТІЙКІСТЬ МЕТОДУ ЗМІЩЕНИХ ДИФЕРЕНЦІАЛЬНО- ТЕЙЛОРІВСЬКИХ ПЕРЕТВОРЕНЬ ДЛЯ РОЗВ’ЯЗАННЯ ЗАДАЧІ КОШІ
DOI:
https://doi.org/10.26642/tn-2007-3(42)-128-132Анотація
Наведено результати дослідження апроксимації, стійкості та як наслідок – збіжності обчислювальних схем розв’язання задачі Коші для звичайних диференціальних рівнянь, що розроблені на основі зміщених диференціально-тейлорівських перетворень.
##submission.downloads##
Опубліковано
2017-03-06
Як цитувати
Ракушев, М. Ю. (2017). АПРОКСИМАЦІЯ ТА СТІЙКІСТЬ МЕТОДУ ЗМІЩЕНИХ ДИФЕРЕНЦІАЛЬНО- ТЕЙЛОРІВСЬКИХ ПЕРЕТВОРЕНЬ ДЛЯ РОЗВ’ЯЗАННЯ ЗАДАЧІ КОШІ. Вісник ЖДТУ. Серія "Технічні науки", (3(42), 128–132. https://doi.org/10.26642/tn-2007-3(42)-128-132
Номер
Розділ
Інформатика
Ліцензія
Авторське право (c) 2020 Михайло Юрійович Ракушев

Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
Автор, який подає матеріали до друку, зберігає за собою всі авторські права та надає відповідному виданню право першої публікації, дозволяючи розповсюджувати даний матеріал із зазначенням авторства та джерела первинної публікації, а також погоджується на розміщення її електронної версії на сайті Національної бібліотеки ім. В.І. Вернадського та у відкритому доступі в електронному архіві університету та на сайті журналу.